Мета - оволодіння здобувачами фахової передвищої освіти знаннями за ОПП «Системи автоматизації на транспорті» та відповідними уміннями і здатностями для здійснення ефективної професійної діяльності за спеціальністю.

Практична мета – засвоєння здобувачами освіти знань та формування вмінь, потрібних для створення схем електроніки.

Освітня мета – сприяння розвитку здібностей до самооцінки та здатності до самостійного навчання, що дозволятиме здобувачам освіти продовжувати навчання в академічному і професійному середовищі як під час навчання у закладі освіти, так і після отримання диплому про фахову передвищу освіту.

Розвиваюча мета – розвиток у здобувачів освіти уміння самостійно опановувати та раціонально використовувати програмні та апаратні засоби різного призначення, цілеспрямовано шукати й систематизувати інформацію, використовувати електронні засоби обміну даними.

Соціальна мета – сприяти становленню критичного самоусвідомлення.

Соціокультурна мета – досягнення широкого розуміння важливих і різнопланових соціокультурних проблем.

Завдання вивчення навчальної дисципліни є формування у здобувачів фахової передвищої освіти компетентностей зазначених в пункті 4 цієї робочої програми.

Компетентності:

Здатність застосовувати знання у практичних ситуаціях (ЗК3).

Здатність до пошуку, обробки та аналізу інформації з різних джерел (ЗК5).

Здатність застосовувати знання загальної фізики, електротехніки та електромеханіки, електроніки і мікропроцесорної техніки в обсязі, необхідному для розуміння технологічних процесів в системах автоматизації (СК2).