МЕТА ТА ЗАВДАННЯ КУРСУ
Мета навчання англійської мови – підготовка висококваліфікованих фахівців освітньо-професійного ступеня «Фаховий молодший бакалавр», формування необхідної комунікативної спроможності у сферах професійного та ситуативного спілкування в усній та письмовій формах.
Завдання: набуття навичок практичного володіння іноземною мовою в різних видах мовленнєвої діяльності в обсязі тематики, зумовленої професійними проблемами; користування усним монологічним і діалогічним мовленням у межах побутової, суспільно-політичної та фахової тематики; перекладу з іноземної мови на рідну текстів загальноекономічного характеру.
Програма розрахована на студентів, які вивчали англійську мову в загальноосвітній школі та мають відповідний рівень підготовки. Вона передбачає комплексне викладання мови: всі аспекти мови вивчаються паралельно з розвитком мовленнєвих навичок та вмінь і навчанням спілкуванню, особлива увага приділяється професійній економічній лексиці в контексті відповідних аутентичних матеріалів.
Основні завдання самостійної роботи:
• розвиток навичок впевненої усної мови на теми ділової і професійної (економічноїї) англійської мови;
• розвиток навичок розуміння усного мовлення згідно з тематикою програми навчання, включаючи загально ділові теми;
• формування/розширення активного словникового запасу ділової і економічної англійської мови, включаючи характерні ідіоматичні вирази і професійну термінологію;
• розвиток навичок роботи з друкованими матеріалами ділової і економічної тематики та матеріалами з мережі Інтернет;
• підвищення загального рівня володіння діловою англійською мовою.
Зміст, методи і засоби навчання адекватні меті й умовам занять.
Навчання англійської мови відбувається на засадах основних положень комунікативного підходу щодо вивчення іноземної мови з використанням аутентичних матеріалів та моделюванням реальних комунікативних ситуацій. Принцип комунікативності визначається як первинність комунікативних цілей у межах чотирьох видів мовленнєвої діяльності відносно вторинності мовно–тематичного матеріалу як подальшого формування вміння спілкування.
- Викладач: Маліцька Наталія Миколаївна
- Викладач: Марченко Олександр Іванович